Yazılarımız

Blog ‘umuzu Keşfetmeye başlayın

Kelimeye ve kelimenin gücüne inananlara…

Şişli Blog ve Şişli Terapi Enstitüsü olarak çeşitli konular ile ilgili yazılar ele almaya çalışıyoruz. Bu yazıların amacı okuyucuların çeşitli konularda bir fikir edinebilmesi, kendi fikirleri doğrultusunda bir yazı ele alabilmesini sağlamak. Zihin oldukça derinlikli ve katmanlı bir bütünlüktür. Biz bu enginliğin küçük bir kısmına dair bilgiye sahibiz. Ancak zaman ilerledikçe, insanın kendi varlığını ve varlığı üzerinden zihnini merakı devam ettikçe daha çok şeyin keşfedilebileceğine inanıyoruz.

Blog yazılarımıza katkı sağlamak isterseniz bunları bize iletebilirsiniz. Bilimsel niteliklere sahip yazılarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Yazılarınız bir duyguya, bir düşünceye dair bir yazı da olabilir. İnsan yazın üzerinden kendi duygu ve düşüncelerini daha görünür kılar. Herhangi bir konuda yazmanın ve düşünmenin zenginleştirici olduğuna inanıyoruz.

Şişli Terapi Enstitüsü çocuk, ergen ve yetişkinlere psikoterapi desteği sağlamaya çalışan bir oluşumdur. Merkezimizde psikoterapi desteğinin yanı sıra meslektaşlarımıza yönelik olarak psikoterapi eğitimleri, psikoterapi okumaları, süpervizyon çalışmaları planlanmaktadır.

Şayet bir terapist iseniz Şişli Terapi Enstitüsü ve Şişli Blog ile çeşitli alanlarda ve konularda işbirliği önerisinde bulunabilirsiniz.